FrikikTube Sıcak Frikik Video Tube, YouTube Frikikleri izlesene videoları izle, Frikikler Tube Youtube Videolar izlesene
FrikikTube SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ
İŞ BU SÖZLEŞME, www.frikiktube.com (bundan sonra kısa adıyla : Frikiktube:

SİTESİ KULLANICILARI/ZiYARETÇİLERİ SİTEDE BULUNAN İÇERİKTEN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR ve/veya GİZLİLİK İLKELERİ ve/veya KURALLARI İÇERMEKTEDİR.
Frikiktube sitesi Türkçe yayın yapmaktadır ve bu sebeple bu sözleşme Türkçe olarak hazırlanmıştır.
Frikiktube sitesi başka dili kullanan ziyaretçiler için yayın yapmamaktadır. Bu sebeple olası problemleri önlemek için Türkçe dilini öğrenmek ya da bilen birinden yardım almak kullanıcının insiyatifindedir.
Frikiktube sitesi başka ülkelerin yasaları/kuralları ile sorumlu tutulamaz. Burada Sadece Büyük Türkiye Cumhuriyeti Yasaları geçerlidir.
Frikiktube sitesi ziyaretçi/kullanıcı, üyeleri bu sözleşmeyi okumayı, anlamayı ve kurallara uymayı peşinen taahhüt eder.
Frikiktube sitesi kendine özgü tasarımı ve algoritması ile; müzik, video, resim, oyun, yazı v.b. görsel, işitsel ya da yazılı popüler aramalara ilişkin otomatik sonuçlar üreten bir link sitesidir.
Frikiktube sitesi dünyaca bilinen isimleri ile Video Broadcasting, Video Streaming, Video Sharing olarak kullanılan Video Paylaşım, Video izleme, Video Yayımlama sitesi DEĞİLDİR.
Frikiktube sitesi kendi sunucusunda, kendi görselini oluşturanlar dışında hiç bir resim, müzik, video v.b görsel, işitsel ya da yazılı hiç bir materyal BULUNDURULMAMAKTADIR.
Frikiktube sitesi Türkiye 'de yasal olarak yayın yapan(youtube.com,video.mynet.com, vidivodo.com, izlesene.com v.b.) ve paylaşım linki veren video sitelerinden yararlanmaktadır.
Frikiktube sitesi içeriğinin izin alınmadan ya da kaynak gösterilmeden kullanılması suçtur.
Frikiktube sitesi otomatik oluşturularak sunulan sonuçlardan, bulunan içerik, site, link, isim, marka v.b. materyallerle hiç bir şekilde ilişkisi BULUNMAMAKTADIR.
Frikiktube sitesi sunulan içerik, yayınlanan reklam, sponsor bağlantılar, markalar ile oluşabilecek herhangi bir teknik ticari, hukuki, ahlaki v.b. sonuçlardan sorumlu ve/veya taraf TUTULAMAZ.
Frikiktube sitesi sunulan içerik sonuçlarının doğruluğu, güvenilebilirliği, uygunluğu v.b. hususları GARANTİ ETMEZ, teknik ve/veya ticari aczinden dolayı sorumlu TUTULAMAZ.
Frikiktube sitesi içerisinde bulunan görsel/işitsel v.b. içerik her nekadar yasal paylaşım sitelerinden sağlansa da yetişkinlerimize yönelik içerikler olabilmektedir.
Frikiktube yönetimi tespit ettiği içeriği üyelik şartı ile yayınlamaktadır. Site üyeliğinden yaralanmak için 18 yaşından büyük olma zorunluğu aranmaktadır.
Frikiktube sitesine 18 yaşından küçük kişilerin üye olamsı kesinlikle yasaktır.
Frikiktube sitesine üye olan kişilerin verdiği bilgiler kendi sorumluluğındadır. Site yönetimi bilgilerin doğruluğunu kontrol etmez.
Frikiktube sitesine üye olma için istenen bilgiler gerektiğinde adli makamlara verilebilir.
Frikiktube sitesi kullanıcı bilgilerini özel bir algoritma ile şifrelenmektedir.
Frikiktube sitesi yönetimi sizlere ait kullanıcı bilgilerini sizlere geri veremez. Veriler ancak sizin vermiş olduğunuz mail adresi, kullanıc adı, şifre bilinmesi halinde değiştirilebilir.
Frikiktube sitesi yasalara aykırı ya da ahlak dışı (bölücü/etnik/dini/hertürlü...) kulanım, yorum v.b. tespit ettiğinde kullanıcıya bilgi vermeksizin ilgili hesabını silebilir ya da erişim engeli koyabilir.
Frikiktube üyelik sözleşmesi, zaman içinde Frikiktube sitesi yönetimi tarafından güncellenebilir.
Ziyaretçilerimiz, Frikiktube sitesine her giriş yapıldığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.
Duyarlılığınız için teşekkür ederiz Bizlerle iletişim bölümümüzden her konuda ulaşabilirsiniz.
Üyeler
Frikik Tube Ana Sayfa

Kullanıcı Adı:

Şifre:

 Beni Hatırla
Ücretsiz Üye Ol
Video Ara


Copyright © FrikikTube 2010 www.frikiktube.com

izlesene | FrikikTube Ana Sayfa | Üye Listesi | İletişim Bize Ulaşın | Kullanım Şartları-Gizlilik
Domain